Logowanie

Ten program przygotuje Cię do certyfikacji ACP Cloud Computing oraz da Ci praktyczną wiedzę o Alibaba Cloud. ACP Cloud Computing ACP Cloud Computing

Ten program przygotuje Cię do praktycznego wykorzystywania Machine Learning, Deep Learning i sieci neuronowych w praktyce.

Ten program przygotuje Cię do certyfikacji AWS Certified Developer - Associate. Nauczysz się używać AWS pod kątem budowania i projektowania aplikacji.

Ten program przygotuje Cię do egzaminu 70-535 - Architecting Microsoft Azure Solutions, który skupia się na projektowaniu usług pod rozwiązania Microsoft Azure.

Microsoft Azure - Zbuduj Silne Fundamenty to program, który pozwoli Ci, świadomie i dużą pewnością, zacząć używać rozwiązań Microsoft Azure w swojej firmie lub przy swoich projektach.

W tym 12-tygodniowym programi poznasz, w sposób praktycznych  wszystkie (ponad 108) usług w Amazon Web Services. Ten kurs da Ci niesamowitą wiedzę i umiejętności, aby odnieść sukces w firmie i…

W tym 12-tygodniowym programi poznasz, w sposób praktycznych  wszystkie (ponad 100) usług w Microsoft Azure. Ten kurs da Ci niesamowitą wiedzę i umiejętności, aby odnieść sukces w firmie i swojej karierze!

Zrozum Cloud Computing jest JEDYNYM zasobem, który kiedykolwiek będziesz potrzebować, aby zrozumieć podstawy chmury publicznej. Skupimy się głównie na trzech wiodących dostawcach: Microsoft Azure, Amazon Web Services i Google Cloud…

W ciągu 13 tygodni przygotujemy Cię do certyfikacji AWS Certified Solutions Architect - Associate. Zdobędziesz genialną wiedzę i przejdziesz przez sprawdzony sposobów od zerowej wiedzy, do eksperta Amazon Web Services.

Copyright © 2018 Chmurowisko sp. z o.o.